Author: j***2
Date:
Review: it looks very natural, affordable price Value for money: affordable Easy to wear: very light Comfortable to wear: totally Hairstyle Stylishness: very cute and simple
顏色: 棕色
Price: HK$77.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2404155977979999 |
Author: j***2
Date:
Review: it looks very natural, affordable price Value for money: affordable Easy to wear: very light Comfortable to wear: totally Hairstyle Stylishness: very cute and simple
顏色: 棕色
Author: b***r
Date:
Review: Value for money: yes very smooth n easy to comb Hairstyle Stylishness: thick and long
顏色: 棕色
Author: p***3
Date:
Review: love this wig looks very natural gonna buy next time
顏色: 棕色
Author: L***e
Date:
Review: Value for money: super worth it Easy to wear: yes it’s so easy to wear Comfortable to wear: it’s like real hair very nice and look natural
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.